Jakie są rodzaje automatów i automatów do gry

Sieć ma ogromną liczbę slotów. I choć są one podobne do siebie na zasadzie gry, ich charakterystyka jest zupełnie inna. Istnieją różne typy automatów do gier, które mają unikalne funkcje i możliwości.

Wszystkie automaty zostały stworzone na podobieństwo pierwszych uzbrojonych bandytów. Jednak wraz z rozwojem technologii do maszyn dodano różne opcje. Dlatego dziś gniazda różnią się funkcjonalnością, liczbą linii, obecnością gier premiowych i wieloma innymi. Możesz grać wszystkie te automaty za darmo i bez rejestracji na naszej stronie.

Klasyczne urządzenia i automaty wideo

Automaty dzielą się na dwie główne grupy: klasyczne i wideo. Ich główną różnicą jest liczba bębnów.

Klasyczne urządzenia mają tylko trzy bębny, jako pierwsze mechaniczne automaty. Wykorzystują też już klasyczne obrazy: owoce, siódemki, BAR. Zasadniczo mają tylko jedną aktywną linię, ale bardziej nowoczesne gniazda mogą mieć do pięciu linii.

Automaty wideo są bardziej funkcjonalne i nowoczesne. Jako symbole mogą używać różnych obrazów, które odpowiadają tematowi wybranemu przez producenta. Igrzyskom towarzyszy muzyka, a nawet animacja. Pamiętaj, aby mieć dodatkowe rundy.

Rodzaje automatów do gier według liczby bębnów

Nowoczesne automaty różnią się ilością bębnów przewidzianych dla nich. Istnieją następujące rodzaje automatów do gier:

  • Na 3 bębnach: są to głównie klasyczne automaty, które przypominają nam jednorękich bandytów. Zasadniczo zasada gry jest taka sama, jak w prawdziwych pierwszych urządzeniach.
  • Na 5 bębnach: to najczęstsza grupa. Maszyny są tematyczne, mają wiele tematów. Większość producentów uzupełnia swoje rundy premiowe.
  • Na 7 bębnach: jest niewielka liczba symboli, nie ma też gier bonusowych i specjalnych zdjęć. Ale wtedy, jak twierdzą producenci, automat będzie zadowolony z dobrych warunków do zwycięstwa.
  • Na 9 bębnach: wyglądają jak 3 bębny. Ale kilka okien z symbolami pojawia się na ekranie i obracają się niezależnie. Linie wypłat mogą być również pionowe. Są premie, płatności progresywne.

I-sloty

Są to specjalne urządzenia, które można przypisać do osobnej kategorii. Mają 5 bębnów, ale są ekskluzywnymi produktami firmy Rival. Takie urządzenia otrzymały dodatkowe gry premiowe: można je uruchomić na drugim ekranie. Są animowane obrazy, oryginalne dźwięki, niezwykłe sceny. Niektóre z tych urządzeń są seryjne, więc zabawa z nimi jest jeszcze bardziej interesująca.

Rodzaje urządzeń według liczby linii

W klasycznych slotach jest tylko jedna pozioma linia. Ale są też inne darmowe urządzenia. Na przykład w niektórych gniazdach z trzema bębnami są trzy linie. Ale w liniach pięciobębnowych może być ich nawet ponad dwadzieścia. Naturalnie w tym przypadku szanse na wygraną są wyższe.

Dodatkowe maszyny

Istnieje wiele różnych rodzajów gier na automatach. Ale najciekawszy jest bonus, dzięki któremu możesz zdobyć wysokie nagrody pieniężne. W szczególności graczom oferowane są dodatkowe rundy, darmowe spiny. Zasadniczo, aby otworzyć rundy bonusowe, gracz musi zebrać na bębnach trzy konkretne symbole. Granie na takich urządzeniach jest bardziej ekscytujące i interesujące, wyróżnia je najwyższa ekscytacja, a także hojność.

Urządzenia progresywne

Tego typu gniazda są dziś dość powszechne. Mogą dać graczom najwyższe wygrane, ponieważ są to wygrane jackpoty. W szczególności, przy każdym zakładzie wszystkich graczy rośnie jackpot automatu i można go w dowolnym momencie upuścić.

Jak widać, wiele automatów do gier. A każdy z nich ma swoje cechy, hojność, liczbę bębnów i linii. Dlatego musisz wybrać slot, który zapewni maksymalne wrażenia z gry.